Dr. Brad Schoenfeld – Training and Nutrition to Maximize Muscle Growth

 

36579022_2437596899587403_2886587931265335296_n

 

Dr. BRAD SCHOENFELD PhD, CSCS, CSPS, FNSCA  je v současné době jedním z nejžádanějších lektorů ve světě fitness a silově kondiční oblasti. Jako jeden z nejznámějších vědců a lektorů v oblasti fitness je určitě tím, který by měl hned každého trenéra s sportovce v této oblasti uvést ve velkou pozornost.

Brad je autorem mnoha knih a je jedním z nejuznávanějších odborníků na témata hypertrofie a odbourávání tuku, na která bude i Praze přednášet.

Brad je nejprodávanějším autorem mnoha fitness knih jako The M.A.X. muscle plan ( 2012), která byla široce nazývána „svalová bible“. Poté „Strong and Sculpted“ (2016), která podrobně popisuje nejmodernější tréninkový fitness program zaměřený na ženy. A v nejposlednější řadě skvělou knihu “ Science a Development of Muscle Hypertrophy(2016), kde důkazy a fakty objasnil mechanismy a strategie pro optimalizaci růstu svalů. Těchtohipertrofia knih se prodalo přes půl milionu výtisků.

Brad psal či se objevil v takových publikacích jako Shape, Self, Fitness, Ladies Home Journal, Redbook, Cosmopolitan, Marie Claire,  Fit, New York Times, New York Daily News, Gannett Suburban Papers, The Washington Post , Chicago Tribune, Oxygen, Musclemag, Ironman, Muscle a Fitness  a mnoho dalších. V minulosti byl i redaktorem časopisů Muscle Development a Fitness Rx a slouží jako pravidelný přispěvatel v Mens Health. Sám se objevil ve více než stovce televizních pořadů jako FOX Newschannel, CNN Headline News, CBS Evening News, UPN News, Good Day New York, Good Day LA, CBS New York Live, NBC Live at Five, stejně jako i ve více než stovce rozhlasových pořadů po celých spojených státech.

Brad byl poradce společnosti Reebok International, byl poradcem pro společnost Dymatize Nutrition, což je přední výrobce doplňků výživy. Byl mluvčím pro Dreamfields Foods a konzultant u četných vysokoškolských a profesionálních silově-kondičních klubů a 35629134_10215800203339078_6992365950850826240_nspolečností jako  South Caroline University, Leicester Tigers Rugby Club a England Rugby U20. V současné době působí jako sportovní výživář pro hokejový klub New Jersey Devils.

Brad Je velmi oblíbeným lektorem, který pořádá semináře a workshopy po celém světě a sám byl již ve 30 zemích na pěti kontinentech. V České republice je poprvé a rozhodně bychom si tuhle velkou událost neměli nechat ujít.

Sobota 15.června

Trénink k maximalizaci růstu svalů: překlenutí rozdílu mezi vědou a praxí

 

  • Mechanismy svalové hypertrofie: Co způsobuje růst svalů?
  • Manipulace s variabilními způsoby tréninkového odporu: série, opakování, frekvence a mnoho dalšího
  • Programing pro maximální růst svalové hmoty: Návrh možného programu pro maximální růst
  • Otázky a odpovědi

 

Neděle 16.června

Výživa pro maximalizaci svalového růstu: překlenutí rozdílu mezi vědou a praxí

 

  • Jak ideálně jíst pro růst svalů?
  • Načasování živin: Co je důležité a co je mýtus?
  • Fakta a chyby u ztráty tuku: vědecký přístup a co nám současné studie dnes říkají
  • Otázky a odpovědi

 

KDY: 15-16.6. 2019

KDE: Core gym Praha ( www.core-gym.cz ), Rýmařovská 561, Praha 9 – Letňany, 2.patro.
V případě větší účasti bude událost přesunuta do většího prostoru.

Na místě bude zajištěn překladatel

CENA:    9300kč/ 360eur 

 

PŘIHLÁŠKA A PLATBA ZDE: info@coretraining.cz

Pořadatel: www.coretraining.cz

Přihlášení na kurz

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Vaše adresa (ulice, město, PSČ, stát)

Další poznámky